• Kampania VaGli – poparcie Piotra Waglowskiego do Senatu

  Polska Partia Piratów popiera Pana Piotra Waglowskiego w najbliższych wyborach parlamentarnych do Senatu. Poparcia udzielamy, gdyż Piotr Waglowski swoją postawą, wiedzą oraz głoszonymi słowami, szerzy i promuje idee, które uważamy za własne.
  W tej sprawie podjęliśmy uchwałę, jej treść jest dostępna w BIP:
  http://bip.polskapartiapiratow.pl/Biuletyn/Uchwala03ZU2015
  Zwracamy się do sympatyków P3 z ogromną prośbą o aktywne przyłączenie się do pomocy w zbieraniu podpisów – już w najbliższy weekend, w dniach rozpoczęcia roku szkolnego (1-2 września) oraz w ciągu najbliższego tygodnia i w następny weekend 5-6 września. Te podpisy mogą złożyć tylko wyborcy z okręgu nr 45, czyli z warszawskiej Ochoty, Woli, Włoch, Ursusa i Bemowa.

  Jak włączyć się w kampanię VaGli?

  1. Najpierw skierować prośbę o wystawienie zgody na zbieranie podpisów na adres poczty elektronicznej: komitet@piotrwaglowski.pl

  2. Po ustaleniu szczegółów dotyczących tożsamości wolontariusza, jeszcze tego samego dnia, pisemną zgodę będzie można odebrać w siedzibie Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego przy ul. Miłej 22 w Warszawie (na Woli).

  3. Podpisy należy zbierać  na formularzu oznaczonym nazwą Komitetu oraz jego adresem: Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Waglowskiego, ul. Miła 22, 01-047 Warszawa
  lista_podpisow_kandydat_piotr_waglowski_okreg_45.pdf
  Podpisy mogą złożyć tylko wyborcy z okręgu nr 45, czyli z warszawskiej Ochoty, Woli, Włoch, Ursusa i Bemowa.

  4. W następujących dzielnicach można skorzystać z punktów, w których można zostawić podpisane listy lub złożyć podpisy:

  Wola:
  Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Waglowskiego, ul. Miła 22, 01-047 Warszawa. Jest to lokal Fundacji “Jeden Muranów”, w którym znajduje się siedziba Komitetu, do czasu zarejestrowania kandydata obecny tam będzie Witold Zakrzewski, szef sztabu, codziennie w godzinach od 16:00 do 19:00.

  Bemowo:
  Cafe Pod Pretextem, ul. Powstańców Śląskich 104/222, 01-466, Warszawa (zaraz obok ul. Czerwonych Maków).

  Włochy:
  Recepcja Hotelu Roko, ul. Mikołajska 2, 02-455 Warszawa (róg ul. Mikołajskiej i Popularnej).

  Ochota:
  Kawiarnia “Co nas kręci, co nas podnieca”, ul. Grójecka 128, wejście od tyłu pawilonu, codziennie w g. 13.30-21.00 (wedle ustaleń punkt będzie działał przynajmniej do 1 września).

Comments are closed.