• Pirate Parties International GA- Walne Zgromadzenie PPI w Warszawie w dniach 4-5.07.2015

  Zaproszenie na Walne Zgromadzenie organizacji Pirate Parties International!

  Już w najbliższy weekend – 4-5 lipca 2015 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Kopernika (http://www.ckkopernika.pl/) odbędzie się Walne Zgromadzenie organizacji Międzynarodowego Zrzeszenia Partii Pirackich – Pirate Parties International.

  Doroczne spotkanie odbywa się za każdym razem w innym kraju, a Polska pierwszy raz będzie gościć to wydarzenie. W ostatnich latach odbywało się w Pradze, Kazaniu czy Paryżu, teraz w Warszawie. Na spotkaniu pojawią się przedstawiciele partii pirackich z całego świata, będą obradować i dyskutować na temat przyszłości ruchu pirackiego, samej organizacji, a także planów działań i ich koordynacji na kolejny rok. Zostanie także wybrany nowy Zarząd organizacji.

  Mamy potwierdzoną obecność gości z wielu krajów – od Japonii, przez Rosję, Polskę, Czechy,  Niemcy, Norwegię, Belgię, Szwecję, Francję, aż po Brazylię. Obrady będą przez PPI stremowane na żywo, ponieważ oprócz osób obecnych w sali będzie wielu zdalnych delegatów, którzy w tej organizacji mają pełne prawo głosu, także przez zdalne uczestnictwo.

  Więcej szczegółów na temat wydarzenia bezpośrednio od Organizatorów: http://www.eventbrite.com/e/ppi-general-assembly-2015-registration-17196236406
  Pełna agenda na strona PPI: http://wiki.pp-international.net/PPI_Conference_2015

  Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia konferencji, spotkania z Piratami z całego świata.

  W sobotni wieczór planujemy także Social Event, o którego szczegółach informacje już wkrótce.

Comments are closed.