• Prace nad serwisem trwają

  Do zrobienia:

  0) Brak strony Polskiej Partii Piratów na polskiej Wikipedii
  1) Newsy
  2) Materiały o P3
  3) Wykadrowanie zdjęć – muszą być tej samej proporcji
  4) Tłumaczenia szablonu
  5) Błąd polskich czcionek

  7) Nie działa wiki.polskapartiapiratow.pl

  9) Brak polskapartiapiratow.pl/aplikacja

  13) Lista z postulatami z Programu nie wygląda zbyt estetycznie.
  14) Lista z postulatami z Programu nie powinna być zwykłym tekstem, a powinna być linkami, do konkretnych części na stronie z całym programem, lub automatycznie rozwijać i zwijać się okazując cały tekst danej części programu.
  15 Trzeba opracować procedurę ze każdy update WordPress jest powiązany z update pluginu meta-box bo on zawsze nie dział, jeśli wp jest w nowszej wersji, a on nadal w nie z-aktualizowanej.
  16) Przydało by się jeszcze jedna pozycja na końcu menu, by elementy rozwijane “KONTAKT” nie wychodziły poza okno przeglądarki (albo zmiana kolejności)
  17) Nie można upload-dować plików grafiki na WP
  18) Jak umieścić dane o licencji CC i Autorach dla używanych w servisie grafikach? Pola Etykieta i Opis nie wyświetlają się na serwisie razem z użytą grafiką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19) Administrator serwera musi naprawić wysyłanie maili z WP, na pewno nie działa “przypomnij hasło”, może i rejestracja i “formularz kontaktowy”.
  20) Potrzebne testy dla każdej platformy pc, mac iPad iPhone android działania serwisu. I dla każdej dostępnego browsera dla danej platformy.

  ———— NIE ISTOTNE ————

  11) Błąd tylko dla iceweasel – debianowej wersji Firefox, najnowszy Firefox i Chrome nie maja tego błędu.
  link “Menu->Materiały->Program” z strony innej niż gówna nie przewija włąściwie strony gównej do miejsca gdzie jest skrót Programu
  przewijanie strony nie uwzględnia górnego baneru “Full Width Slider” który nie jest częściom wordpress-owej strony www i to jego obecność (wysokość) wprowadza błąd w algorytmie który oblicza o ile przewinąć stronę do miejsca gdzie powinien być “Program”, a okazuje się ze go tam niema. Przy wyłączonym banerze przewijanie działa dobrze.

Comments are closed.